Психолого-педагогічний центр Розумійко
Ліцензія №1330 від 26 липня 2019 року на право провадження освітньої діяльності у сфері дошкільної освіти

Ліцензія №1454 від 15 серпня 2019 року на право провадження освітньої діяльності у сфері повної середньої освіти

Психолого-педагогічний центр "РозУмійко"

Це заклад сучасного типу, який працює з дітками раннього, дошкільного та шкільного віку.

 

Центр заснований у 2007 році професіоналами, які досконало володіють методиками дитячого розвитку та глибоко розуміють психологію дитини.


Більше 10 років ми займаємося тією справою, яка є нашою професією і покликом душі одночасно!


Сотні щасливих діток та вдячних батьків з приємністю згадують нас!


Запрошуємо і вас до нашої великої і дружної родини РозУмійка!

 

Тепер у нас є початкова школа та дитячий Реджіо-садок.

Тому запрошуємо до 1класу та до садочка!

 

Наша місія.


ЩАСЛИВЕ  дитинство – це фундамент ЩАСЛИВОГО дорослого життя. Наша місія – виростити ЩАСЛИВИХ успішних людей, які створять ЩАСЛИВЕ громадянське суспільство.

                                                                 

Програма центру


Базується на випробуваних методиках, кращих із закордонного та вітчизняного досвіду (М. Монтесорі, Реджіо Емілії, В. Сухомлинського,  Л. Виготського, К. Крутій та ін), доповнена власними авторськими технологіями для дітей раннього та дошкільного віку.
Керуємось програмами, затвердженими Міністерством освіти України: «Я у світі», «Впевнений старт», «Дитина» та ін. 
З кожної програми беремо найраціональніше зерно. Наш досвід і компетентність дозволяє нам це робити. Використовуємо авторські програмами І. Малишевської та І. Демидова «Веселкова музикотерапія»,  Шевченко Т.В. «Розвиток емоційного інтелекту» та «Психологічна підготовка до навчання в школі».

 

Окремозазначаємо активне використання програми «STREAM-освіта або Стежинки у Всесвіт», яка дуже заслуговує на увагу і тільки-но пробує набувати популярності в дитячих навчальних закладах  України. STREAM-освіта (Science, Technology, Reading + WRiting, Engineering, Arts and Mathematics) — інтегрований підхід до освіти, який передбачає формування уявлень та вмінь дітей у галузях природничих наук, технологій, читання та письма (опрацювання змісту тексту, його розуміння, підготовка руки до письма), інженерії, мистецтва, математики; акцентує увагу на вивченні точних наук, виховує культуру інженерного мислення.

 

Основний принцип роботи полягає в рівноцінному поєднанні навчального та психологічного напрямків.  Навчальною підготовкою та інтелектуальним розвитком дітей займаються і державні дитячі заклади, і різноманітні дитячі клуби та ін, а от психологічна робота з дітьми раннього та дошкільного віку, а також турбота про їх психічне здоров’я залишається поза увагою. Тому "РозУмійко створив унікальний  творчий та навчальний простір. Це чарівний світ любові, турботи, емоційного благополуччя, можливостей для вільного зростання та розвитку всіх природних здібностей дитини. Заняття психологічного напрямку направлені на профілактику можливих дитячих складнощів психологічного характеру, розвиток пізнавальних процесів та  розвиток емоційного інтелекту.

 

Всі заняття з дітьми проводяться у формі гри, казки, елементів театру. Види навчальної та іншої розвиваючої діяльності професійно поєднуються, увага дітей постійно переключається, в заняття вплітається і гімнастика, і музичні ігри, і творчі завдання.

 

Велика увага приділяється проектній діяльності. Досліджуваний об’єкт або явище діти розглядають не відокремлено, а в комплексі з іншими предметами, явищами, подіями. Це сприяє встановленню причинно-наслідкових взаємозв’язків між ними.

 

Наш простір організований таким чином, що дітки не сидять весь час в одній кімнаті: вони розвивають моторику, художній смак та інженерне мислення у нашому творчому ательє, вивчають якості природних матеріалів, спостерігають життєвий цикл рослин та комах  у зеленій студії, пізнають себе у психологічному кабінеті, роблять наукові досліди у лабораторії, навчаються читанню у дитячій бібліотеці. Все це робить процес навчання не важким, а цікавим і веселим!

 

Ще метою центру є психолого-педагогічна просвіта батьків, проведення навчальних тематичних семінарів, психологічних тренінгів, індивідуального та сімейного психологічного консультування.

 

Особливо цікавим аспектом у роботі є спільні творчі заняття батьків і дітей, які дають можлиість духовного єднання родини, взаєморозуміння та гармонізації родинних стосунків.